Hakkımızda
"Firma'nın Arka Planı"

"Plan B" 1993 yılından günümüze uzun yıllar reklam ve matbaacılık sektörünün gelişim seyrinden alınan tecrübeyle, sektöre farklılık kazandıracak taze bir bakış açısı ve heyecanla kuruldu.

Sektöründe yenilikçi, alternatif ve ekonomik UV dijital baskı olanağı tanıyan Plan B, bu farklılığından aldığı enerjiyi Firma'nın arka planındaki kaliteli hizmet anlayışıyla bütünleştirdi. Her an kolaylıkla ulaşabileceğiniz dijital UV baskı merkezinde, her türlü yüzeyde, bugüne kadar alışılagelmişin dışında yüksek çözünürlüklü dijital makine ve dijital ekipmanlarla, müşterilerine kolay ve pratik çözümler sunan şirketimiz, kalite, hız ve ekonomi ortağınız olmak için sizi teknolojiye davet ediyor.


Baskı Kalitesini Geliştiren Yeniliklere Baskı Tercihiniz Değişiyor...

Günümüzde yaygın kullanılan serigrafi baskı ile yapılabilen baskıların, çok çok üzerinde olan baskı kalitesi hız ve çok renkli ve 1440 dpi resim basabilme kabiliyetiyle, her türlü yüzeyde (Cam, Pleksiglas, Ahşap,metal) kalitenizi en ince ayrıntısına kadar yansıtabilen, dijital UV baskı tekniğiyle Plan B, baskı tercihinizi değiştiriyor.

Doğa şartlarına mukaveti gibi, Üstün nitelikleriyle, hızlı ve ekonomik baskı olanakları tanıyan bu teknoloji yakından tanımak ve sonuçlarını görmek için planınızı yenileyin.


Plan B sizi çaya davet ediyor...

Created by infomedya